DENİZLİ

Bozburun Mah. Nazif Zorlu Sitesi 7156 Sk. No:8/A
Merkezefendi / DENİZLİ

Bilgi Verici Sorular

Sık Sorulan Sorular

themetalgarage kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve themetalgarage.com tarafından saklanmamaktadır. Ayrıca sitemiz’de SSL sertifikamız mevcuttur.

themetalgarage.com üzerinden  verilen siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan YURTİÇİ KARGO  ve MNG KARGO aracılığıyla sizlere gönderilmektedir

themetalgarage.com üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz onaylandıktan sonraki 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından sizlere teslim edilecektir

Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Cayma hakkı kullanılan iadeler (defo harici) müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Bize Yaz

Soruların için Bizimle İletişime Geç