themetalgarage kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve themetalgarage.com tarafından saklanmamaktadır. Ayrıca sitemiz’de SSL sertifikamız mevcuttur.

themetalgarage.com üzerinden  verilen siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan SÜRAT  KARGO aracılığıyla sizlere gönderilmektedir

themetalgarage.com üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz onaylandıktan sonraki 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından sizlere teslim edilecektir

Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Cayma hakkı kullanılan iadeler (defo harici) müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

themetalgarage.com üzerinden bütün kredi kartlar ve banka kartları ile, (VISA, Mastercard, American Express vb. ) ile yapabilirsiniz. Ödemeleriniz Paytr iş birliğiyle tarafımıza aktarılacaktır. Kapıda ödememiz şuan için ne yazık ki mevcut değildir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz.. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.  Ürün iadesi için , ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde kargoya teslim edilmesi gerekmektedir. Gelen ürün öncelikle themetalgarage.com müşteri hizmetleri tarafından incelenir. Eğer üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit edilirse ürünü iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti ödeme şeklinize göre kredi kartınıza ya da hesabınıza iade edilir.

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler themetalgarage.com ’a ulaştıktan sonra 10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek otomatik bir şekilde her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; themetalgarage.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.